ÚVOD

Na těchto stránkách srdečně vítám všechny, kteří si uvědomují důležitost pohybu v každodenním životě a současně k němu zaujímají zdravý přístup. Tedy v duchu myšlenky, že pohyb je nutný, zejména tráví-li člověk velkou část dne sedavým způsobem, z druhé strany se ale nic nemá přehánět.

 

Mým cílem je poskytovat klientům kvalitní služby zaměřené nejen na pohyb. To znamená na celkové zdraví, které zdaleka nezahrnuje pouze skvělý stav pohybového aparátu. Zárukou zmíněné kvality je jednak zohlednění individuálních potřeb každého jednotlivce, stejně jako maximální snaha o naplněnost a rozmanitost společných setkání. Neméně významná je ale i síla motivace samotného klienta. Proto předtím, než se rozhodnete nastoupit cestu spolupráce, zejména ze zdravotních důvodů, pamatujte na to, že bez dostatečné spoluúčasti není dosažení žádoucích cílů, tedy kupříkladu zeštíhlení, zbavení se bolesti zad či zvýšení kondice, plně možné.

 

Moudrý člověk ví, že nemůže očekávat výsledky, pokud pro ně nezačne něco dělat. Stejně jako ví, že bude-li na něčem pracovat každý den, nakonec je schopen dosáhnout i zdánlivě nemožného. Tomu, kdo je odhodlán začít na sobě pracovat, budu ráda nápomocná!

 

Těším se na Vás!

 

 

English